Audi Mobilite Garantisi

Bu garantide yaş sınırı yok.

Audi’nizin bakımlarını ve/veya ücretsiz check up’ larını yetkili servislerimizde yaptırın, 1 yıllık ücretsiz Mobilite Garantisi ile yola güven içinde devam edin. Üstelik yaş sınırı olmadan, Türkiye’nin her yerinde 7 gün 24 saat.

Mobilite Garantisi’nden nasıl yararlanacaksınız?

Bunun için Audi aracınızı periyodik bakım(1) için yetkili servislerimize getirmeniz yeterli. Periyodik bakımlarınızı düzenli olarak Audi Yetkili Servisleri’nde yaptırmanız, hem sizin hem de Audi’nizin güvenliği için son derece önemli bir avantaj sağlıyor. Yaşı kaç olursa olsun Audi’nizin bakımını düzenli olarak yaptırdıkça, bu hizmetlerden 1 yıl boyunca sürekli yararlanabiliyorsunuz.

(1) Bakım periyotları; 15.000-30.000-45.000-60.000-75.000-90.000-105.000-120.000 km’dir.

Mobilite Garantisi ile 10 özel hizmet

1. Audi'nizle her an, her yerde güvendesiniz:

Türkiye'nin neresinde olursanız olun Mobilite Garantisi geçerliliğini korur.

2. Anında yol yardımı:

Diyelim ki yolda herhangi bir problemle karşılaştınız, hemen Audi Asistans numarası olan 444 28 34’ten bizi arayın. 7 gün 24 saat Yol Yardım hizmeti veren Mobil Servis araçlarımız hiç zaman kaybetmeden yardımınıza gelsin.

3. Çekici hizmeti:

Arıza nedeniyle yolda kalan aracınız bulunduğu yerde onarılamıyorsa, hemen en yakın Audi Yetkili Servisi'ne aracınızı ücretsiz olarak götürüyoruz. Ancak bu hizmetten yararlanan müşterilerimiz işlemlerini yetkili serviste yaptırmazlarsa, çekici hizmeti ve yol yardım hizmeti müşterimize faturalandırılacaktır.4. Geçici araç tahsisi:

Aracınızın, arızası nedeniyle servisteki onarım süresinin 24 saati aştığı durumlarda, kilometre sınırı olmaksızın, 3 güne kadar bir süre için size başka bir araç tahsis ediyoruz.

5. Konaklama:

Yolculuk sırasında arıza nedeniyle yolda kalmanız, aracınızın servisteki onarımının aynı gün içinde yapılamaması ve sizin de geçiçi araç talep etmemeniz durumunda, dilerseniz size ve yanınızdaki yolculara, 5 yıldızlı ya da bölgede mevcut olan 5 yıldıza denk otellerde 5 güne kadar konaklama hizmeti sunuyoruz.6. Yolculuğa devamın ve dönüş imkanının sağlanması:

Servisteki arıza onarımının 24 saati aşması halinde, size ve beraberinizdeki yolculara sunduğumuz ek hizmetler:
Türkiye sınırları içinde, dilerseniz bulunduğunuz noktadan gitmeyi planladığınız yere, dilerseniz evinize dönmeniz için ulaşımınızı sağlıyoruz.
Yola başka bir ulaşım aracıyla devam etmeniz gerekebilir. Bu durumda, Mobilite Garantisi kapsamında, taksi (şehiriçi), otobüs, tren ya da uçak gibi ulaşım araçlarıyla yolculuğunuzun devamını sağlıyoruz.
Yola, kilometre sınırı olmaksızın, 3 güne kadar bir süre için geçici olarak tahsis ettiğimiz araç ile de devam edebilirsiniz.7. Sürücüsüz kalan aracın teslimi:

Acil durumlarda da sizinleyiz. Bizim için sağlığınız her şeyden önemli olduğundan, doktor ve ambulansa ihtiyaç duyulması halinde danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yolculuk sırasında kaza sonucu, sürücünün vefatı, yaralanması ya da 3 günü aşacak bir tedavisi söz konusu olduğunda veya sürücü ve beraberindeki yolcular aracı kullanamayacak durumdalarsa, aracı ücretsiz olarak en yakın şehir merkezine teslim ediyoruz.

8. Aracın onarım sonrasında istenilen yere teslimi:

Arıza durumunda, aracınızın yerinde ya da en yakın Audi Yetkili Servisi'nde onarımı 24 saati aşarsa, onarım işlemleri tamamlandıktan sonra, 80 km. olan mesafeye kadar aracınızı istediğiniz yere teslim ediyoruz. 80 km. üzeri mesafe için, aracı teslim alacak kişinin yol masraflarını karşılıyoruz.

9. Kaza anında çekici ve kurtarma hizmeti:

Çekici hizmeti kasko teminatınız dışındaysa,
Aracınız kaza nedeniyle hareket edecek durumda değilse,
Aracınız kaza yerinde onarılamıyorsa,
Kaza sonucu oluşan hasarın tüm onarımları yetkili servislerimizce yapılacaksa, aracınızı çekici ve kurtarma hizmetiyle en yakın Audi Yetkili Servisi'ne ücretsiz olarak götürüyoruz.

10. Anahtar hizmeti:

Anahtarın kaybolması, immobilizer'ın arızalanması ya da araç içinde kilitli kalmanız halinde, acil servisimizle hizmetinizdeyiz. Aracınızın en yakın Audi Yetkili Servisi'ne alınması ve anahtar temininin takibi Mobilite Garantisi kapsamında.

Mobilite Garantisi; detaylı bir kontrol mekanizmasıdır. Yapılan bu kontrollere rağmen, yolculuk sırasında herhangi bir arıza meydana gelebilir. Böyle bir durumda, yola devam edebilmeniz için gerekli önlemler hizmet kapsamı çerçevesinde alınmaktadır. Buna ek olarak, kaza durumunda ya da belirtilen şartlar çerçevesinde, sadece çekici ve kurtarma hizmetleri verilmektedir. Sürücünün ya da 3. şahısların kasti ya da ağır ihmali sonucunda hizmet geçersizdir. Mobilite Garantisi kiralık araç firmaları, sürücü kursları, taksiler ve taksi içindeki yolcuları kapsamaz.

Geçerlilik Şartları

Bu garanti, müşteri veya 3. şahısların kasti ya da ağır ihmalinden kaynaklanan olayları ve arızaları kapsamaz.

Önemli: Mobilite Garantisi hizmet kapsamı, ancak tüm periyodik bakımların, şanzıman ve motor revizyonunun Audi Yetkili Servisleri'nce yapılması durumunda geçerlidir. Söz konusu hizmetin geçerliliği, fatura ve iş emri kapanış tarihiyle başlar.

Hizmet süresi: Aracın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerde yaptırılması halinde 1 yıl geçerlidir.Mobilite Garantisi'nin geçerli olduğu süre içinde, Audi Yetkili Servisleri dışında bakım ve onarım yaptırılması halinde, hizmet geçerliliğini yitirir.

Mobilite Garantisi hizmetleri, kiralık araç firmalarını, taksileri ve taksi içindeki yolcuları kapsamaz.Yolculuğa devamın ya da dönüş imkanının sağlanması 50 km. mesafeden itibaren geçerlidir.Uçak ile ulaşım ekonomi sınıfı uçak bileti için geçerlidir.

Müşterinin daimi ikametgahı, aracının arıza/kaza yaptığı şehirde ise ya da olayın gerçekleştiği yer, müşterinin daimi ikametgahına 70 km.’den daha az bir uzaklıkta ise konaklama hizmeti verilmez. Ama müşteriye makbuz karşılığı 60 YTL’ye kadar taksi hizmeti sağlanır.

Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş. tarafından ithal edilmeyen araçlar Mobilite Garantisi kapsamında değildir. Mobilite Garantisi, kiralık araç firmaları, sürücü kursları, taksiler ve taksi içindeki yolcuları kapsamaz. Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. A.Ş., ekonomik, fiziki ve yerel koşullar gereğince hizmet kapsamını değiştirme ve/veya daraltma hakkını saklı tutar.